همه چیز در مورد کابین دوش

در مورد کابین دوش

هرحمامی، طراحی منحصر بفرد خود را دارد و انتخاب کابین دوش با توجه به نیازهای افراد خانه و فضایی که در اختیار داریم، کار چندان ساده ای نیست. به خصوص اگر نمایی متفاوت با دکوراسیون مدرن داشته باشیم.حالا فرقی نمی کند که چه به فکر طراحی یک حمام سنتی و یا خلق نمونه هایی مینی مال باشید، در هر صورت بایستی قسمتی از فضای خانه را به قرار گیری مناسب  کابین دوش اختصاص دهید. آیا سردرگم هستید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید؟ توصیه می کنیم رهنمودهای مختصر ما را در این زمینه بخوانید

چه نوع کابین دوشی مناسب من است؟

همزمان با افزایش تنوع مدل های کابینی ، انتخاب نوع متناسب با دکوراسیون تا حدودی چالش برانگیز می باشد. برای شروع بهتر است درباره نیازها  و میزان فضای ممکن با خود فکر کنید.

البته، فقط رنگ و طرح کابین دوش را در نظر نگیرید بلکه فکری هم به حال میزان تاثیر درب های کابین بر میزان فضای لازم و سایر مقتضات حمام کنید. ما کابین های اسلایدی را برای فضاهای کوچک پیشنهاد می کنیم. همچنین در خانه هایی که قسمتی برای حمام در نظر گرفته شده که دارای کوریدورهای باریک هستند، بهتر است از درب های کشویی استفاده شود. اگر می خواهید نمایی فوق العاده و بی نظیر در فضای اتاق ایجاد کنید، از کابین های قاب خالی یا فاقد فریم استفاده کنید.

یکی از مزایای اصلی کابین های دوش، این است که بخار دوش در محوطه کابین جمع شده و محیطی نسبتا گرم در طول دوش گیری برای شما مهیا می کند.